ANASAYFA
KURUMSAL
YÖNETİM KURULU
İSTATİSTİKLER
SEKTÖRE BAKIŞ
SOSYAL
İLETİŞİM
ENGLISH

Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu Gulfood 2015 Fuarı'nda

17.02.2015


Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentinde 08-12 Şubat 2015 tarihlerinde düzenlenen ve gıda sektöründe dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Gulfood’a ikinci kez bir info stand ile katılan Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu  ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

170 ülkeden gelen katılımcı ve züiyaretçilere ev sahipliği yapan fuar süresince Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu iştigal alanında yer alan başta un olmak üzere maya, nişasta ve diğer ihraç ürünlerinin ve Türkiye’nin potansiyelinin tanıtımı gerçekleştirildi.

Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu tarafından info standı gezen ziyaretçilere İngilizce hazırlanan ve tatlı ve tuzlu unlu mamuller tariflerini içeren yemek kitabı ile sektörü tanıtan katalog dağıtıldı ve fuar süresince çeşitli unlu mamuller fuar ziyaretçilerine ikram edildi. Ayrıca, Tanıtım Grubu’nun ismi ve logosu bulunan mutfak önlüğü, çanta ve fırıncı seti dağıtıldı. Kum sanatçısı Veysel Çelikdemir'in un ve kum ile yaptığı gösterilere ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi.

Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu Üyeleri Kemal ÇAKMAK, Uğur ÇERÇİ ve İbrahim GÜZEL ve Orta Anadolu Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Uğur DURUKAN ve Nihat UYSALLI’nın katıldığı fuarda info standımızı Türkiye Abu Dhabi Büyükelçisi Sayın Mustafa Levent BİLGEN, Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı Sayın İbrahim ŞENEL ve Ekonomi Bakanlığı İhracat Genel Müdür Yardımcısı Sayın Şaban Kaan ÖZDEMİR ziyaret etti ve kum sanatçısı Veysel Çelikdemir'in gösterisini izledi.

TÜM HABERLER