ANASAYFA
KURUMSAL
YÖNETİM KURULU
İSTATİSTİKLER
SEKTÖRE BAKIŞ
SOSYAL
İLETİŞİM
ENGLISH

Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu Summer Fancy Food Show 2015 Fuarı’nda

08.07.2015


ABD’nin New York kentinde 28-30 Haziran 2015 tarihlerinde gerçekleştirilen Summer Fancy Food Show Fuarı’na Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu bu yıl ikince kez info stand ile katılım gerçekleştirdi.

Fuara, Türkiye başta olmak üzere Arjantin, Avusturya, Kanada, Fransa, Almanya, Yunanistan, Meksika, Hollanda ve İngiltere gibi 50 ülkeden gıda sektöründe faaliyet gösteren yaklaşık 2500 firma ve 25 bini aşkın ziyaretçi katıldı.

İtalya’nın partner ülke olduğu fuara Ege İhracatçı Birliği 49 firma ve 3 Tanıtım Grubu ile milli katılım organizasyonu gerçekleştirdi.

Fuar süresince Tanıtım Grubu iştigal alanında yer alan başta un olmak üzere maya, nişasta ve diğer ihraç ürünlerinin ve Türkiye’nin potansiyelinin tanıtımı gerçekleştirildi.

Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu tarafından info standı gezen ziyaretçilere İngilizce hazırlanan ve tatlı ve tuzlu unlu mamuller tariflerini içeren yemek kitabı ile sektörü tanıtan katalog dağıtıldı ve fuar süresince çeşitli unlu mamuller fuar ziyaretçilerine ikram edildi. Ayrıca, Tanıtım Grubu’nun ismi ve logosu bulunan mutfak önlüğü, çanta ve fırıncı seti dağıtıldı. Kum sanatçısı Veysel Çelikdemir'in un ve kum ile yaptığı gösterilere ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi.

Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu Başkanı Turgay ÜNLÜ, Başkan Yardımcısı Nurettin DEMİRPOLAT, Tanıtım Grubu Üyeleri Adnan HEKİMOĞLU, Kemal ÇAKMAK ve İbrahim GÜZEL’in ve Orta Anadolu Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat UYSALLI ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet KARAKUŞ’un katıldığı fuarda info standımızı Türkiye New York Başkonsolosu Sayın Ertan YALÇIN ve New York Ticaret Müşaviri Sayın Mustafa Ali YURDUPAK ziyaret etti.

                                                                 

fancy-food-2015.avi

TÜM HABERLER